Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

U kritikua pasi mbuloi gjoksin me ar, reagon modelja: S’keni parë gjë akoma

U kritikua pasi mbuloi gjoksin me ar, reagon modelja: S’keni parë

Modelja Oriola Marashi në një foto të publikuar në rrjete sociale, ka amrrë shumë kritika pasu ishte gjysmë e zhveshur dhe gjoksin e kishte të mbuluar me ar.

Pas këtyre kritikave modelja ka reaguar përmes një tjetër fotoje provokuese ku shkruan: “Zot të falenderoj që më mbron mua nga budallenjtë, nga ata që më urrejnë dhe nga njerëzit që përpiqen të pengojnë qëllimet e mija. Asnjë “armë” e krijuar kundër meje nuk do të ketë sukses. Respekt për ato që më mbështesin. S’keni parë gjë akoma”/ I.M-Dritare.net