Na ndiqni edhe në

Dritare TV

Rama takim me studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës!

Po ndodh tani, 28.05.2024

Bardhi përplaset me Nikollën. Ndërhyn garda

Çfarë solli vizita e Ramës në Itali! Flet Roland Qafoku! | Intervista e ditës

Po ndodh tani, 27.05.2024

Si u prit kryeministri Rama, në pallatin e sportit-Milano!

Momenti kur Rama, zbret nga avioni, në Milano

Unë nuk ika kurrë nga Thethi! Tani pres gjithë botën në shtëpi! #albaniaallinclusive

Fjalimi i Ramës para mijëra shqiptarëve në Milano!

Pse meshkujt po humbin maksilitetin! | E premte, 8 pa 5

Femra dhe mashkulli, dy reaksionet kimike që i duhen një fëmije! Nuk ka zgjidhje tjetër!

A paguhesh nëse deklarohesh homoseksual në Shqipëri? | E premte, 8 pa 5

Si është bashkëjetesa e dy femrave në çift! | E premte, 8 pa 5

Pse bosët e krimit nuk luftojnë me RENEA-n! Flet gazetari!

Pse Edi Rama nuk e përmend emrin e Martinajt! Flet gazetari Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

A të duhet një elefant?

Goditja nga SPAK, çfarë do të ndodhë me botën e krimit! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Artan Hoxha: Pse nuk më trembin kriminelët! | Shqip nga Rudina Xhunga

Në Medelinin e Escobarit, ja roli që kanë shqiptarët! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Fuqia e klaneve shqiptare të drogës në Ekuador! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Ndryshimi i mafies serbe e malaze nga shqiptarët! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Çfarë po ndodh me pronat dhe perandorinë që ngriti Ervis Martinaj! | Shqip nga Rudina Xhunga

Si u fuqizua Ervis Marinaj dhe armiqësia që krijoi me PS! Flet Artan Hoxha! |Shqip nga Rudina Xhunga

Detaje! Artan Hoxha: Ja si SPAK përgjon politikanët! | Shqip nga Rudina Xhunga

Lidhjet e Martinajt me Arben Ndokën! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Si dekonspirohen dosjet e SPAK-ut! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Kush e ekzekutoi Aleksandër Ndokën para fushatës zgjedhore! Flet gazetari! | Shqip nga Rudina Xhunga

Gazetari Hoxha: Ja pse SPAK i ka sekuestruar celularin djalit të Elton Qynos! | Shqip nga R. Xhunga

Pse ende nuk ka prova për vdekjen e Ervis Martinajt! Flet gazetari! | Shqip nga Rudina Xhunga

Përplasja e Ervis Martinajt me biznesmenët më të mëdhenj të vendit! Flet Artan Hoxha! | Shqip R.Xh

Pse përfaqësuesi i ambasadës së SHBA shkon në çdo gjyq të Emiliano Shullazit! Flet gazetari! | Shqip

Historia e vogëlushes së 21 Dhjetorit që sot kërkon votën në Bashkinë e Firences! Flet Senka Majda!

Në Bujtinën e Pavlin Polisë, punojnë vullnetarë nga Kili! | Tregimi i ditës

Vrasësi fshihet në shtëpi! | Tregimi i ditës

Sytë dhe syzet te Dr. Kastriot Boriçi! | Tregimi i ditës

Heronjtë e rinj të Shqipërisë! | Tregimi i ditës

O burra gratë nuk janë prona juaj!

Bota është e barabartë, për burrat dhe gratë!

Vrasësi është në shtëpi!

Të ashpërsohen ligjet për vrasësit e grave!

Si u hap dosja e Malltezit dhe Sali Berishës! Flet gazetari Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Lidhjet e Martinajt me Arben Ndokën! Flet Artan Hoxha! | Shqip nga Rudina Xhunga

Detaje! Artan Hoxha: Ja si SPAK përgjon politikanët! | Shqip nga Rudina Xhunga

Media është mbajtur me lekët e Ervis Martinajt! Turpi i dheut!

Rama ndan titujt e pronësisë në Himarë! Rama: Kush thotë se i janë marrë pronat himarjotëve, gënjen!

Rama: Himarën e njoh mirë, e kam në gjak dhe ia di tërë historitë!

Rama: T’i gëzoni certifikatat e pronësisë! Janë shtëpitë tuaja dhe të të parëve!

Rama i jep certifikatën e pronësisë familjes së Petro Markos! Vajza: Më keni kthyer dinjitetin!

Rama batuta me qytetarin: Si ke ardhur me duar në xhepa për të marrë shtëpinë e tjetrit!

Rama i puth ballin himariotit: Ku humbe o shejtan!

Rama takim me studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës!

10:10 - 28 Maj 2024

Lajmet e fundit

Kosova dhe rajoni

Bota

Histori shqiptare

Gatuaj në Dritare...

Stil jete...

Showbiz!

Horoskopi