Follow us on

Dritare TV

Ilir Meta: Lufta ime me Monikën nuk është lojë!

Basha mbledh demokratët: Duhet të pengojmë pazaret politike!

Pas përplasjes me Kryemadhin, Meta mesazh grave: Do t’ju jap fuqinë që meritoni!

Monika Kryemadhi: Dhimbje kur e shoh të shkërmoqet Ilir Meta!

Nis me tensione komisioni TIMS, opozita kërkon informacion për rrjedhjen e të dhënave!

Po ndodh tani, 18.04.2024

Kush është politikani i tretë që do shkojë në burg! Flasin Edvin Kulluri & Roland Qafoku! |Shqip D.H

Spiropali sherr me opozitën: Nuk fitohet me dy baballarë që rrinë në majë të thanës!

Bardhi-Spiropalit: Babai yt është i dehur nga deliri i madhështisë!

Dogjani për Xhaçkën: Edhe Balla është nga mali, mos të shkojë në plazh!

Të lindura në Athinë, tre vajzat që punojnë për Shqipërinë në Greqi!

Spiropali-opozitës: Flisni për dy baballarët e Zeqos në majë të thanës ku jeni ngjitur të tërë!

Ju gënjen mendja se mund të hani thana në pemët e Metës, e të vilni vota në koshin e popullit!

Noka-mazhorancës: Juve, duhet t’ju zhdukim nga këtu me çdo kusht!

Meta dhe Berisha, dy belatët e këtij populli!

Asllan Dogjani me çadër plazhi ne kuvend!

PS dënon sulmet e Metës ndaj Dumanit, Braçe: Si mafia e Cosa Nostras!

Sekreti që fsheh çifti Meta-Kryemadhi! Flet Spartak Ngjela! | Intervista e ditës

Rithemelimi si tigër prej letre! | Komenti i ditës, 18.04.2024

Basha dërgon në SPAK Lindita Nikollën, Kuvendi nis me tensione!

I vetmi hall që ka Ilir Meta! | Komenti i ditës, 17.04.2024

Këto janë ulërimat e fundit të Metës!

Meta, hajdut me çizme!

Meta ka kërcënuar bashkëpunëtorët!

Meta ka marrë kartelë mjekësore për t’i shpëtuar drejtësisë!

Meta, lojë të pisët edhe me familjarët!

Meta të japë llogari për pasuritë marramendëse!

Meta po shpif ndaj Dumanit!

Meta do të ketë fundin e Berishës! Flet avokati! | Intervista e ditës

Meta, politikan i marrë! Pazar me Belerin për vota! Flet avokati! | Intervista e ditës

Deklarata e fortë e Beqirit! Meta ka marrë kartelë mjekësore në Gjermani! | Intervista e ditës

Kryemadhi dhe Meta po ndahen për pasuritë! Flet avokati Beqiri! | Intervista e ditës

Dumani mos t’i përgjigjet Metës! Flet Beqiri! | Intervista e ditës

A ka përplasje mes Metës dhe Kryemadhit! Flet avokati! | Intervista e ditës

Partia e Lirisë, sh.p.k kriminale! Flet avokati! | Intervista e ditës

A mund të sekuestrohet Partia e Lirisë! Flet avokati Idajet Beqiri! | Intervista e ditës

Meta po shpif ndaj Dumanit. Presion për ta larguar! Flet Beqiri! | Intervista e ditës

Ka dorë ky shejtan!

Ilir Meta spiun i sigurimit, burgosi shokun e tij! Flet Idajet Beqiri! | Intervista e ditës

Meta dhe Berisha janë financuar nga Greqia! Ju tregoj faktet! Flet Beqiri! | Intervista e ditës

Meta, spiun i sigurimit!

Të fshehtat e pushtimit italian në Shqipëri! Flet Sokol Kika! | Shqip nga Dritan Hila, 17.04.2024

Përçahet çifti. Kryemadhi braktis Metën në luftën kundër SPAK-ut! Flet Sidi Hasanaj!

Vendimet që mori qeveria sot!

Meta shpall veten president brenda Partisë së Lirisë!

Serbia bllokon qindra kosovarë në pikën kufitare me Kroacinë! | Po ndodh tani, 17.04.2024

Pse nuk ka punëtorë për turizmin në Shqipëri! | Tregimi i ditës

A ka naftë në Shpirag? Flet Odris Koço, Kanada! | Shqip nga Rudina Xhunga

Parlamenti tregon inteligjencën e një kombi!

Intervista 16 April 2024 03 02 58 PM

Ilir Meta: Lufta ime me Monikën nuk është lojë!

12:12 - 21 Prill 2024

Latest News

Kosovo and Region

Bota

Albanian Stories

Cook with Dritare...

Lifestyle...

Showbiz!

Horoscope