Follow us on

Dritare TV

Rama të ndikojë në rikthimin e marrëdhënieve, Kosovë - SHBA! Flet Gazmir Raci

Albin Kurti: Nuk po sulmon populli serb, por kriminelët dhe milionerët e kontrabandës në veri!

A do ta sjellin, prapë serbët, luftën botërore! Nga Dritan Hila | Editorial në Dritare

Plagosja e policve të KFOR! Çfarë po ndodh në veri të Kosovës! Flet nga Mitrovica, Nexhmedin Spahiu

Të gjithë për tallava, asnjë për revolucion! Nga Dritan Hila | Editorial në Dritare

Roli i Belerit në Masakrën e Peshkëpisë! Dokumente nga SHISH! Flasin gazetarët Çelmeta dhe Topalli

Turistët e huaj shijojnë Kalanë e Tiranës!

Turistët pushtojnë Kalanë e Tiranës!

Rama sjell kujtimet e mamasë së tij, në rininë e saj!

Nacional - komunizmi i Albin Kurtit ka vdekur bashkë me Milosheviqin! Nga Mero Baze

Deklaratë e fortë! Policët e Serbisë po vishem si civilë dhe po bëjnë trazira në veri!

Në Gjirokastër nuk më votonin se isha nga Lazarati, në Tiranë nuk më votonin se jam nga Gjirokastra!

Berisha ti gjejë emër partisë së vet, se në PD ska më punë! Flet Roland Bejko! | Shqip nga D. Hila

Pse nuk më mbështetën Tabaku dhe Bardhi! Flet Roland Bejko! | Shqip nga Dritan Hila

Pse e shpëtova PD-në, me humbjen time! Flet Roland Bejko! | Shqip nga Dritan Hila

Përplasja me Berishën, gjëja më e mirë që i ndodhi PD-së! Flet Roland Bejko! | Shqip nga Dritan Hila

Kush ishin deputetët që më mbështetën në fushatë! Flet Roland Bejko! | Shqip nga Dritan Hila

Plagosja e policve të KFOR! Çfarë po ndodh në veri të Kosovës! Flet nga Mitrovica, Nexhmedin Spahiu

Edicioni i lajmeve, data 30 Maj 2023!

Po ndodh tani, 30 Maj 2023!

Gabimet e të djathtës dhe rikthimi i Bashës! Flet Roland Bejko | Shqip nga Dritan Hila

Po këtë CNN, kush e paguan?

Fitorja e Erdogan, a e ndihmon Ramën! | Komenti i ditës (29.05.2023)

Media ndërkombëtare për Shqipërinë, në 1997-ën dhe 2023-shin!

Rama: Ju tregoj ekspozitën me veprat e piktoreve të para në Shqipëri të shekullit XX!

Pse në Turqi nuk ndodh të shitet vota! Flet gazetari Sokol Brahaj | Intervista e ditës

Yuri Kim u tall në Tropojë me Berishën! Nga Spartak Ngjela

Sa para sponsorizuan në rrjetet sociale kandidatët për fushatën!

Në Turqi pazaret për blerje votash i bën vetëm me kreun e fisit!

Berisha ka 32 vite në pushtet e merret akoma me Enverin! Flet Dilaver Goxhaj! | Shqup nga R. Xhunga

Çfarë i tha Enver Hoxha, kryeministrit të Greqisë!

Pse nuk votova për Arlind Qorin! Flet Dilaver Goxhaj! | Shqip nga Rudina Xhunga

Berisha ka 32 vite në pushtet e merret akoma me Enverin!

Ju tregoj çfarë janë, Megali Idea dhe Vorio Epiri! Flet Bardhyl Reso! | Intervista e ditës

Çfarë i tha Enver Hoxha, kryeministrit të Greqisë! Flet Dilaver Goxhaj! | Shqip nga Rudina Xhunga

Berisha ishte gati të flinte në këmbët e Enver Hoxhës! Flet Bardhyl Reso! | Intervista e ditës

Beleri pjesë e masakrës së Peshkëpisë! Flet Dilaver Goxhaj! | Shqip nga Rudina Xhunga

Berisha ishte mbret në 1997-ën! Flet Fatos Klosi! | Shqip nga Dritan Hila

Erdogan fitoi, çfarë po ndodh në Turqi! Flet nga Turqia, gazetari Sokol Brahaj! | Intervista e ditës

Edicioni i lajmeve, data 29 Maj 2023!

Si u dogj Frashëri dhe Panariti nga grekët!

Ismail Kadare: Bëhet një debat i pandershëm për shqipen standarde!

Rroga të rritura dhe sfilata që pritet!

Rama në Lazarat: Merreni peng kryetarin, po nuk iu dëgjon!

Pse Greqia, çoi në Gjykatën e Hagës, Shqipërinë!

Në kohën e Zogut, u zyrtarizua dialekti i Elbasanit!

Keqardhje që Greqia e dërgoi çështjen Beleri në Bruksel!

Berisha ishte gati të flinte në këmbët e Enver Hoxhës!

Po ndodh tani, 29 Maj 2023!

Sot gara ndërkombëtare e 'Tiranathlon'!

Rama të ndikojë në rikthimin e marrëdhënieve, Kosovë - SHBA! Flet Gazmir Raci

18:06 - 30 Maj 2023

Latest News

Kosovo and Region

Bota

Albanian Stories

Cook with Dritare...

Lifestyle...

Showbiz!

Horoscope