Na ndiqni edhe në

Modë

Si t’i vishni atletet me stil!

Si t’i vishni atletet me stil!
Atletet nuk bëjnë më pjesë vetëm në veshjet sportive, ato tashmë janë bërë të zakonshme në veshjen tonë të përditshme.

Shpesh herë i shohim vajzat duke i veshur ato me një palë xhinse dhe një bluzë të thjesht por jo vetëm, tashmë mbrëmjeve, nëpër festa me miqtë, duke ngrënë një darkë me familjen ose dhe në festa datëlindjesh vajzat i kombinojnë ato me funde ose me fustane,dhe duken jashtëzakonisht bukur.

Për këtë arsye dritare.net ju tregon 10 mënyra si mund t’i vishni atletet tuaja të preferuara më me stil/De.My-dritare.net