Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Këngëtari me famë botërore koncert në Ditën e Verës në Tiranë, ja sa kushtojnë biletat!

Këngëtari me famë botërore koncert në Ditën e
U përfol se këngëtari me famë botërore, Maluma, do të vinte në Shqipëri vetëm për të bërë foto me fansat e tij. Por së fundmi i është konfirmuar se ai do të mbajë një koncert në sheshin  Nënë Tereza, në Ditën e Verës, më 14 mars. Sigurisht që të shohësh Malumën, kushton ndaj dhe biletat nuk janë dhe fare të lira.

Çmimet janë në bazë të zonave, ku ato më pranë skenën kushtojnë 45 mijë lekë, ndërsa ato më larg skenës, kushtojnë 30 mijë lekë.

Pastaj nëse doni të bëni foto, mbushni kuletën mirë, pasi një kujtim me Malumën, kushton 370 dollarë./L.F-dritare.net