Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Rama: Lasgushi po ngarkohet në Stamboll me armët mbrojtëse të jetës!

Foto/ Rama: Lasgushi po ngarkohet në Stamboll me armët mbrojtëse

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook disa foto ku shihet avioni "Lasgushi" në të cilin po ngarkohen pajisje mbrojtëse që do të sillen në Shqipëri.

" LASGUSHI NË KËTË ÇAST DUKE U NGARKUAR NË STAMBOLL ME ARMËT E MBROJTJES SË JETËS SË PACIENTËVE DHE MJEKËVE TANË"

Foto/ Rama: Lasgushi po ngarkohet në Stamboll me armët mbrojtëseFoto/ Rama: Lasgushi po ngarkohet në Stamboll me armët mbrojtëseFoto/ Rama: Lasgushi po ngarkohet në Stamboll me armët mbrojtëse