Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Rama-Kurti të përqafuar në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor!

Foto/ Rama-Kurti të përqafuar në Samitin e liderëve të

Kryeministri Rama ka publikuar në llogarinë e tij në "Instagram" një foto me kryeminsitrin e Kosovës Albin Kurti. Në foton e publikuar, dy liderët shqiptarë duken të përqafuar dhe të buzëqeshur.

Pas tyre, i buzëqeshur shfaqet edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev./dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)