Na ndiqni edhe në

Modë

Foto/ Modelet e xhinsit që do t’i shohim kudo këtë sezon!

Foto/ Modelet e xhinsit që do t’i shohim kudo këtë sezon!

Xhinsi do të jetë gjithmonë një element kryesor i një gardërobë moderne. Qoftë pjesë bashkëkohore apo vintage, nuk ka një sezon ku një modele veshur me xhins nuk na bie në sy nga pasarelat apo koleksionet e reja.

Këtë pranverë/verë ne marrim frymëzim nga pasarela e Chanel që na tregon trendët më të reja të xhinsit këtë sezon dhe kombinimet. Po ashtu edhe koleksionet e Celine dhe Stella McCartney për pranverë-verë 2024, nuk mbeten pas.

Foto/ Modelet e xhinsit që do t’i shohim kudo këtë sezon!

Në galerinë më poshtë do të gjeni trendet e xhinsit nga këtë sezon. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net