Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Almeda Abazi na tregon fytyrën e ëmbël të Efehanit

Foto/ Almeda Abazi na tregon fytyrën e ëmbël të Efehanit

Tashmë ka kaluar një muaj nga  lindja e Efehanit, djalit të  ish-misit shqiptar, Almeda Abazi dhe aktorit turk, Tolgahan Sayisman. Në këtë ditë të veçantë, Almeda ka vendosur të na prezantojë tamam me të voglin e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram dy foto me vogëlushin Efehan, teksa fle dhe e mban në gjoks.

Mund të themi që kjo është hera e parë që e shohim fytyrën e ëmbël të Efehanit të vogël./K.C/dritare.net