Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Vesa Luma risjell një këngë që e dimë të gjithë, por e kishim harruar

Vesa Luma risjell një këngë që e dimë të

E mbani mend këngën "Dhe për mua do të ketë një zemër" të Vesa Lumës? Sigurisht që e mbani mend, sepse ka qenë një nga këngët më të dëgjuara kur u publikua.

Sot, Vesa Luma, për të gjithë ndjekësit e saj e ka kënduar sërish në studio muzikore.

Nëse ju ka marrë malli, dëgjojeni më poshtë./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on