Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Eduart Grishaj: Bukuritë e Thethit, vetëm Arbana Osmani i konkurron!

Eduart Grishaj: Bukuritë e Thethit, vetëm Arbana Osmani i konkurron!

Këtë fundjavë, çifti i njohur Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani, po e kalojnë të ndarë.

Arbana ka zgjedhur të pushojë në jug të vendit, së bashku me djalin e saj Jon.

Eduart Grishaj: Bukuritë e Thethit, vetëm Arbana Osmani i konkurron!

Nga ana tjetër, Eduarti ka zgjedhur të kalojë disa ditë aventuriere në veri, me biçikletë, së bashku me miqtë.

Eduart Grishaj: Bukuritë e Thethit, vetëm Arbana Osmani i konkurron!

Ndërsa sot ndodhej në Theth, ai ka postuar në Instagram disa pamje mahnitëse dhe shkruan se bukuritë e tyre vetëm Arbana Osmani mund t’i konkurrojë.

“Vetëm t’i i konkurron këto vende kaq të bukura, Arbana Osmani”, shkruan ai.

Eduart Grishaj: Bukuritë e Thethit, vetëm Arbana Osmani i konkurron!

Si duket çifti ndjen mall për njëri-tjerin, teksa ndodhen larg, sepse dhe Arbana ka postuar mbrëmë një foto të hënës ku shkruante: “Më mungon, Eduart Grishaj"./E.B-dritare.net

Eduart Grishaj: Bukuritë e Thethit, vetëm Arbana Osmani i konkurron!