Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rashel thotë se nuk ka bërë ndërhyrje, por ja si dukej ajo vite më parë!

Rashel thotë se nuk ka bërë ndërhyrje, por ja si dukej ajo

Bukuroshja Rashel Kolaneci, është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Pasi u bë e famshme në emisionin e Ermal Mamaqit, ku binte në sy për format super seksi, Rashel shpesh është sulmuar në rrjetet sociale, si një vajzë që është e bukur falë ndërhyrjeve plastike. Megjithatë Rashel gjithmonë e ka mohuar të ketë kryer ndërhyrje në fytyrë, apo trup dhe se ëstë plotësisht natyrale.

Mirëpo një foto e publikuar nga “Vipat E Bllokut” tregon se bukuroshja, para disa vitesh, nuk ka pasur të njëjtën formë të hundës, që ka sot./d.r-dritare.net