Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aksidentohet Ermal Fejzullahu. Ja gjendja e tij!

Aksidentohet Ermal Fejzullahu. Ja gjendja e tij!

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pasur një aksident me makinë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ai përmes një postimi në Instastory, kur thotë se së bashku me disa familjarë të tij janë përplasur dhe se, asnjëri prej tyre nuk është lënduar.

Aksidentohet Ermal Fejzullahu. Ja gjendja e tij!

“Përshëndetje të gjithëve kudo që jeni. Uroj të jeni mirë së parë. Desha t’ju njoftoj që kam qenë pjesë e një aksidenti, bashkë me disa anëtarë të familjes time. Të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për me u bë tragjike. Ju falenderoj të gjithë ju që jeni shqetësuar dhe keni treguar kujdes. Ju dua të gjithëve. Faleminderit shumë”, thotë në videon e postuar në Instastory Ermali./E.B-dritare.net

Aksidentohet Ermal Fejzullahu. Ja gjendja e tij!