Ndoka: Basha dhe opozita pastruan politikën shqiptare nga krimi

I ftuar në “Dritare me Rudinën”, në News 24, kreu i PDK-së, Nard Ndoka tha se, Basha dhe opozita janë bërë bashkë për një kauzë të fuqishme, për pastrimin e politikës shqiptare nga krimi.

“Lulzim Basha dhe opozita janë bërë në një kauzë të fuqishme për të pastruar politikën shqiptare nga krimi. Basha e arriti që të pastrojë politikën shqiptare nga krimi dhe kjo është një arritje shumë e madhe, që nuk e ka arritur askush tjetër. Sot opozita është e vendosur në kauzë. Kauza jonë ka marrë jehonë edhe në botë, teksa mediat më të rëndësishme ndërkombëtare kanë shkruar për protestat e opozitës në Tiranë. Basha ka krijuar shpresë te opozita.”,- tha Ndoka./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rozana Radi këshillë për femrat: Ka dhimbje më të mëdha se ato të lindjes. Ja për çfarë e ka fjalën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.