Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja vipat që kanë treguar se ngjyra rozë e flokëve, është trend i kësaj vere!

Ja vipat që kanë treguar se ngjyra rozë e flokëve,
Ashtu siç ngjyrat e veshjeve bëhen trend në verë, edhe ngjyra e flokëve luan një rolë të rëndësishëm në stilin e vajzave. Nëse ju jeni nga ato vajza që doni të ecni me hapin e blogereve dhe personazheve vip, dritare.net ju tregon se tendenca e fundit e flokëve për këtë vit, është ngjyra rozë.

Ky konstatim vjen pasi shumë vipa e kanë zgjedhur, duke e bërë shumë të pëlqyer nga të gjithë femrat, e të gjitha moshave. Shihni fotot në galerinë më poshtë./.B-dritare.net

Emily Ratajkowski

Kim Kardashian-West

Julia Roberts