Ilda Bejleri procedohet penalisht

Një ditë më parë dritare.net ishte media e parë, që raportoi se moderatorja, Ilda Bejleri, ka aksidentuar shtetasen, E.GJ, dhe më pas ajo është largaur nga vendi i ngjarjes.

Edhe pse për Dritare.net ajo në fillim e ka mohuar aksidentin, në orët e mbrëmjes së të mërkurës, Bejleri është shoqëruar në komisariatin numër.2 të Tiranës, ndërsa dosja tanimë ka kaluar në prokurorinë e Tiranës, dhe moderatorja do të hetohet në gjendje të lirë.

 

Sipas burimeve të policisë Ilda Bejleri, rreth orës 12:20 në bulevardin Gjergj Fishata, ka aksidentuar 64-vjeçaren dhe është larguar.

Dritare.net kontaktoj të mëkurëm me të plagosurën e cila  ndodhet tanimë në spitalin e Traumës dhe pritet që sot të operohet.

LEXO DHE :  Diplomati i lartë europian: BE duhet të ketë më shumë oreks për pushtet

“Më hodhi dy metra tutje dhe nuk ndaloi. Ia bëra me dorë. Më pa dhe vazhdoi.  Makinat ndaluan të gjitha, veç Ilda Bejlerit. Nuk e njoh po i thirrën në emër të gjithë dhe i kërkuan të qëndronte. Ajo u tha: “Pse këtu kalohet?” Pastaj ata më ndihmuan, më morën në makinë ata që i thirrën vajzës të ndalonte dhe më çuan në spital. Këtu jam akoma. Me këmbë të thyer.”-ka thënë e aksidentuara një ditë më parë për dritare.net

I.M-Dritare.net

Flet gruaja e aksidentuar: Ilda Bejleri më hodhi dy metra tutje dhe nuk ndaloi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.