Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Foto/ Christina Aguilera na i tregon të gjitha në vaskë

Foto/ Christina Aguilera na i tregon të gjitha në vaskë

Disa javë më parë këngëtarja Christina Aguilera premtoi se shumë shpejt do të vinte me një album të ri. Por, ndërkohë që fansat prisnin albumin e saj, këngëtarja i ka surprizuar ata me disa foto “të nxehta” nga vaska.

Në rrjetin social Instagram, 37-vjeçarja shfaqet mjaft provokuese, me foto bardh e zi. Nuk pritej kjo nga Christina, por duhet thënë se na ka befasur dhe se duket shumv mirë./L.P./Dritare.net