Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Zbulohet e vërteta e largimit të Fifit, nga 'Shiko kush luan'!

Zbulohet e vërteta e largimit të Fifit, nga 'Shiko kush

Para disa ditësh, ne media qarkulloi lajmi se Fifi nuk do të jetë më në emisionin “Shiko kush luan”. Madje ajo e konfirmoi dhe vetë, përmes një postimi në Instagram.

Por e vërteta qëndron ndryshe. Ajo do të jetë edhe këtë sezon në “Shiko kush luan”.

Mesa duket ky paska qenë një mashtrim i vockël nga ana e saj, e detyruar ta bëjë për shkak të një sfide në lojë, përballë Lumi B ku të dy duhet të tregonin gjëra personale nga telefoni, dhe Fifi duhej të bënte këtë postim në Instagram.

Sonte Fifi nuk do të këndojë, për shkak të një incidenti, dhe vendin e saj e ka zënë e ftuara speciale Era Rusi./E.B-dritare.net