Fifi nuk do të jetë më në ‘Shiko kush luan’, tregon kush është arsyeja!

Në sezonin e shkuar të emisionit argëtues “Shiko kush luan”, Fifi jo vetëm ishte këngëtare, por edhe drejtonte disa nga lojërat më interesante të garës në grupe.

Fansat e kanë shqetësuar shumë duke e pyetur nëse do të jetë edhe këtë sezon, dhe Fifi, përmes një postimi të shkurtër në Instagram, u ka dhënë një përgjigje.

LEXO DHE :  Ardian Dvorani përgjigje presidencës: Nuk dua të përfshihem në lojërat mediatike

“Ej nanusha, pas gjithë kërkesave dhe pyetjeve që m’keni bo, këtë sezon nuk do të jem pjesë e “Shiko kush luan. Arsyeja është Luana Vjollca. Faleminderit”, ka shkruar Fifi.

Ç’të ketë bërë vallë Luana, që Fifi qenka zemëruar? Shpresojmë ta marrim vesh shpejt, në Instagram, aty ku i marrim vesh të gjitha./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.