Video/ Një kartolinë dasme për të gjithë ju, nga Flori Mumajesi!

Pas disa muajsh mungesë, Flori Mumajesi rikthehet me një baladë.

“Thjesht të du” është balada që shumë fansa e kanë pritur me pozitivitet.

Kjo këngë ka qenë kartolinë dasme, për një çift. Kështu ka thënë edhe vetë këngëtari pak ditë më parë, ndërsa shprehet se, mezi pret që ta këndojë në dasmën e vet.

“‘Thesht të du’ është një këngë që ka bërë pak xhiro. Është kënduar në një dasmë dhe ka qenë kartolina e çiftit. Dhe të jem i sinqertë mezi pres që edhe unë ta këndoj këtë këngën në dasmën time.”,– tha kantautori.

LEXO DHE :  Eksperti rrugor: Policia Rrugore e vetme përballë aksidenteve, Ministria e Infrastrukturës jashtë loje!

Kënga ka vetëm disa minuta që është publikuar dhe ka marrë 19 mijë klikime. Pra është pritur mirë nga fansat e Florit./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.