Video/ Mbyllet supersfida, kualifikohet Totenhami

Ka përfunduar supersfida e javës së dytë të Ligës së Kampioneve midis Mançester Sitit dhe Totenham. Në sfidë janë shënuar 7 gola, por në fund e kualifikuara është skuadra e Totenahmit.

Në pjesën e dytë ka shënuar Lorente për Totenhamin, dhe ka qenë pikërisht ai që i ka dhuruar gjysëmfinalen skuadrës së tij. Ndërsa për Mançesterin ka shënuar Aguero.

LEXO DHE :  Vëmendja kësaj here nuk i takon më Jonida Maliqit, por mamasë së saj

Në ndeshjen tjetër, Liverpuli fitoi katër më një kundër Portos./D.B/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.