Vajza e Robert Aliajt, mahnit jurinë e “The Voice Kids” në Belgjikë

Vajza e Robert Alisë, Gala, ka marrë pjesë në audicionet e fshehura, në “Thë Voice Kids”, në Belgjikë. Që në nisje të këngës, ajo ktheu të katërt anëtarët e jurisë.

Ajo kishte përzgjedhur këngën “Don’t Know Why” të Norah Jones. Me një zë të mrekullueshëm, e lirshme në skenë, Gala mahniti jo vetëm jurinë por gjithë publikun. Në prapaskenë, ishte edhe babai i saj, Roberti, i cili ishte tifozi i saj më i madh i Galas./L.D-dritare.net

LEXO DHE :  Almeda Abazi bëhet nostalgjike, kujton momente nga shtatzënia

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.