Tirana fiton pas 6 vjetësh, kundër Partizanit

Ka përfunduar 1-2 ndeshja mes Partizanit dhe Tiranës që u luajt në stadiumin “Air Albania”. Bardhë e blutë kanë fituar 1-2 me një gol të realizuar në fundin e ndeshjen nga Kobina.

Kjo ishte një fitore historike, pasi pas 6 vjetësh Tirana arrin të fitojë kundër demave të kuq./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vrasja në Durrës/ Rudina Xhunga: Mallkuar qoftë, kush i merr jetën një gruaje!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.