Tërmeti shkund godinën gjatë mbledhjes së qeverisë, ja reagimi i Lleshajt!

Tërmete të fuqishme e goditën vendin edhe pas mesnate. Një tërmet 5 ballë shkundi Durrësin e Tiranën, pas mesnate, duke u pasuar me të tjera, me magnitudë më të vogël.

Kur ra tërmeti pas mesnate, kryeministri Rama po zhvillonte mbledhje urgjente me kabinetin qeveritar.

LEXO DHE :  15 rregulla që çdo njeri që udhëton me avion, duhet t'i dijë!

Në atë kohë ishte duke folur ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili edhe pse binte tërmet vazhdonte të fliste./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.