Të gjithë sytë te fustani i Kim Kardashian, në eventin e famshëm!

Wow, nuk e kishim parë ndonjëherë Kim Kardashianin kaq elegante dhe shik.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians dukej magjepsëse ndërsa kaloi në tapetin e kuq të 2019 Creative Arts Emmys, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Xhunga: Pse Albin Kurti është i pangjashëm me politikanët shqiptarë!

Kim kishte veshur një fustan të zi kadifeje, i ngjitur pas trupit. Ndërsa flokët i kishte kapur topuz, Kim kishte lëshuar një fije në fytyrë.

Fustanit i bashkëngjiti edhe një palë sandale të zeza./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.