Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Super të rehatshme pantallonat që adhurojnë femrat, kohët e fundit!

Super të rehatshme pantallonat që adhurojnë femrat, kohët e
Disa femra, mund të adhurojmë fundet dhe fustanet, por asnjëra prej nesh nuk mund të ndajë pantallonat e rehatshme dhe të lehta, qoftë xhinse apo jo. Këtë pranverë, moda kërkon që femrat të veshin pantallona të rehatshme nga mëngjesi deri në mbrëmje, duke e bërë çdo pamje të veçantë.

Detajet e çdo stili të pantallonave janë ato që do të tërheqin vëmendjen dhe bëjnë dallimin në çdo paraqitje. Pantallona me bel të lart, me vija, me motive, me ose pa rip janë disa nga modelet që fashionistet po veshin kohët e fundit.

Tek fotot që do shikoni poshtë janë disa nga pantallonat që janë veshur më së shumti gjatë kësaj periudhe dhe që ju duhet t’i vishni ato me patjetër./De.My-Dritare.net