Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Si do të jetë moti, e diel 13 janar

Si do të jetë moti, e diel 13 janar

Kthjellime dhe vranësira të herëpashershme do të dominojnë vendin tonë gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në veri, duke sjellë edhe reshje dëbore.

Nga “Meteoalb” mësohet se, temperaturat do të rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur vlerat nga -7, deri në 10 gradë celsius./K.C/dritare.net