Shtrohet me urgjencë në spital avokati i Saimir Tahirit

Avokati i njohur Maks Haxhia, e cili ka mbrojur Saimir Tahirin, është shtruar në spital. Mësohet nga BalkanWeb se ai ka pësuar hemoragji celebrale dhe do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Haxhia është një nga avokatët më të njohur në Shqipëri, që ka mbrojtur personazhë të njohur që kanë patur problem me drejtësinë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Alarm në Itali/ Dyshohet se ka mbërritur virusi kinez!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.