Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ja finalisti i parë që u largua sot nga shtëpia e BBV

Ja finalisti i parë që u largua sot nga shtëpia e BBV

Pas votimit një javor, njëri nga 4 finalistët e BBV u largua i pari nga shtëpia. Ajo ishte Dea, e cila humbi mundësinë për të fituar çmimin e madh. Gjithsesi si një nga finalistet ajo fitoi 10. 000 euro dhe një përvoje shumë të bukur. /A.S-Dritare.net