Shijoni diellin edhe sot/ Nesër ulen temperaturat

Dita e diel do të jetë nën ndikimin e motit të kthjellët. Ndërsa gjatë pasdites parashikohet që në të gjithë vendin të ketë vranësira. Temperaturat e ajrit, do të luhaten në vlerat nga 5 deri në 27 gradë celsius. Ndërsa nga nesër pritet që temperaturat të ulen. Ditën e mërkurë parashikohet të nisin reshjet e shiut./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Nuk udhëtonin kurrë bashkë, kishin frikë se vdisnin në aksident/Ja historia e trishtë e dy vëllezërve nga Kosova që humbën jetën nga tërmeti!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.