Rudina Xhunga nis ciklin: Dritare në Turizëm

“Dritare me Rudinën” do i dedikohet nga kjo e martë, turizmit. Të gjithë ministrat e linjës, nga Blendi Klosi i Turizmit, Elva Margariti e Kulturës, Ogerta Manastirliu e Shëndetësisë, si dhe drejtues të Ministrisë së Rendit apo drejtorisë detare, biznesit dhe medias sociale, do të jenë të ftuar të këtij edicioni veror.

Rudina Xhunga, drejtuese e emisionit i ka kushtuar çdo vit turizmit emisione të tëra, duke e trajtuar si mundesinë e artë të Shqipërisë për t’u zhvilluar.

LEXO DHE :  Moratoriumi për gjyqtarët e Kolegjit, Gjiknuri: Po vendosin në pikëpyetje drejtësinë e re!

Ky edicion xhirohet në Golem, në ambjentet e Prestige Resort, resorti me kapacitetet akomoduese më të mëdha në vend, i kthyer së fundmi në një oaz ndërkombëtar./dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.