Riorganizimi i PS/ Sot zgjidhen delegatët e Kongresit

Partia socialiste do të zgjedhë sot delegatët e Kongresit. Për herë të parë në këto zgjedhje do të testohet votimi në rrugë elektronike.  Kryeministri Edi Rama është shprehur se ky është një proces i cili do të sjellë ripërtëritjen e Partisë Socialiste, për t’u përgatitur për sfidën e 2021./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Kosova 12 vjet shtet/ Ja urimi i Bashës dhe Kryemadhit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.