Rama zgjedh këtë video të veçantë, për të uruar Krishtlindjet!

Mëngjesin e sotëm, me anë të një postimi në Facebook, Rama ka uruar Krishtlindjet më një video të veçantë.

Është një video ku fëmijët këndojnë “Nuk festojë pa ty”, dhe në fokus janë shtëpitë e fëmijës, të cilët më shumë se kurrë kanë nevojë të ndihen të dashur dhe të përkrahur.

LEXO DHE :  Shengeni Ballkanik/ Tarifa: Drejtoria Rajonale për vendet e Ballkanit nuk është marrë fare me marrëveshjen

Rama në postimin e tij shkruan vetëm “Mirëmëngjes, dhe  Krishtlindje të Gëzuara”, duke lënë që videoja ta përcjellë vetë mesazhin./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😊dheKRISHTLINDJE TË GËZUAR 🎄🙏🎄

Gepostet von Edi Rama am Montag, 24. Dezember 2018

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.