Na ndiqni edhe në

Politikë

Rudina Hajdari braktis mbledhjen e Këshillit Politik

Rudina Hajdari braktis mbledhjen e Këshillit Politik

Përfaqësuesja e opozitës parlamentare në Këshillin Politik, Rudina Hajdari, është larguar pak minuta më parë nga mbledhja e Këshillit Politik. Mësohet se ajo ka thënë para gazetarëve, se nuk kishte më vlerë të qëndronte në mbledhje. Ndërkohë, në tryezë vijojnë diskutimet mes PS dhe opozitës jashtë parlamentare./L.F-dritare.net