Plazh në vjeshtë/ Blendi Klosi poston videon duke u larë në det me djalin!

Jemi në ditët e fundit të tetorit dhe ndryshe nga vitet e tjera sezoni i plazhit akoma nuk ka mbaruar.

Shumë njerëz si në Durrës ashtu dhe në jug po i shijojnë ditët e ngrohta të vjeshtë në bregdet, duke bërë plazh.

Edhe ministri i Turizmit Blendi Klosi, në Instagram, ka ndarë një video me djalin e tij Aron, duke u larë në det.

 

 

View this post on Instagram

 

@blendi_klosi po shijon vjeshtën e ngrohtë me të birin, Aron, në bregdetin e jugut!😄 #blendiklosi #plazhnevjeshte

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on

Tetor i pazakontë me Aronin” shkruan Klosi ndërsa shton se kjo është zhytja e fundit për këtë vit. Dhe me të drejtë, sepse dhe kjo javë premton ditë të ngrohta me diell, nëntori do të vijë me shi dhe temperatura të ulëta./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dyshohet për një të vdekur

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.