Plagoset me armë zjarri 27-vjeçari në Korçë, ja dyshimet e para!

Natën e shkuar, një djalë 27-vjeçar, është plagosur me armë zjarri.  Ngjarja ka ndodhur rreth orën 02:00 të natës, dhe i plagosuri me iniciale R.M, është shoqëruar menjëherë në spital.

Dyshohet se i riu është plagosur pas një sherri momental, ndërkohë policia ka shoqëruar në komisariat 6 persona. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Nëse e shihni me ulje nuk është Louis Vuitton, ja pse kjo kompani nuk ul kurrë çmimet!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.