Na ndiqni edhe në

Ora e Gallatës

Pjesë nga libri i këngëtares, që tregon sekretet e saj erotike me politikanët shqiptarë

Pjesë nga libri i këngëtares, që tregon sekretet e saj
Në jetën time kam pasur shume eksperienca, disa prej të cilave me politikanë shqiptarë. Me vjen të qesh kur i shikoj të bëjnë si të fortë në parlament ndërkohë që i kam parë çfarë luanësh të zgërlaqur janë në krevat.

Por ka prej tyre që janë edhe të ëmbël. Për shembull L. qante, kur ndahej nga unë. Me kanë thënë se i ka mbetur ky ves edhe tani qe po plaket. Very sensitiv man.

E. kishte dore. Dru si kam ngrënë nga ai dhe Van Dami, ta mbaj mend.

Mbaj mend me P. se  në vend që të rrinim për atë punë që kishim shkuar, shkruante vetëm mesazhe në telefon. Por vetëm një herë shkova. Dhe atëherë në fund pagoi vetëm gjysmën e krevatit të tij. Nuk është konsumuar nata, me tha.

Me E 2, shkova se isha kurioz të bëja sex me një nano. E gjeta në banjo para pasqyrës ku shante “të  çaj  në dysh”, “kujt i bën si i fortë ti ere”, “po rrisim si asnjëherë prodhimin e shalqiut”, dhe ca fjalë te tjera që nuk i mbaj mend. Kur i thashë që të vinte në krevat se vdiqa të bëja seks, me tha  që nuk ma kishte ngenë se ai po vdiste për vete

Me S, në fakt nuk kam pasur një takim të mirëfilltë erotik. E kërkova unë me synimin që ta fusja në krevat por ai filloi të me fliste  për familjen e shëndoshë dhe që nuk duhet të shkoja me komunistët sepse ata rrinë e të flasin për dashurinë pa interes që mos të paguajnë.

Me L. kam pasur qejf se dukej çun i mirë dhe lamë takim një natë por kur shkova në hotel e gjeta në gjumë dhe kur ika e lashë prapë në gjumë

Me I. doja shumë por nuk u ngjitëm lart në dhomë se kishte frike nga gruaja. Ndenjëm në barin e hotelit dhe vetëm hante bakllava

Kam shkuar edhe më një pronar universiteti i cili këmbënguli që unë të merrja doktoraturën tek ai dhe kjo qe pagesa për seksin kontestual, që më propozoi. Nuk e kuptova mirë cfarë donte, po mora  pranga me vete, për cdo rast.

Si përfundim mund të them se të majtët janë molto kaliente ndërsa të djathtët very hot./d.m-dritare.net