PD tha se u qëllua makina e kryetarit të Këshillit, Policia e Durrësit: Ja e kujt ishte!

Pas lajmit se është qëlluar me armë zjarri makina e Kryetarit të Këshillit Bashkiak, Ani Dyrmishit, ka reaguar edhe Policia e Durrësit. Policia njofton se, makina tip “Volsvagen” është e një 29-vjeçari, me iniciale I.B

“Më datë 15.10.2019, rreth orës 00:45, në lagjen nr.4 Durrës është qëlluar me armë zjarri tip pistoletë mjeti tip “Volswagen”, i parkuar, në pronësi të shtetasit I.B., 29 vjeç, banues në Durrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes., identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan ne Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.”,- njofton policia./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pas Metës e LSI, edhe Basha sulmon kreun e KED: Gjykatën Kushtetuese si tender me përcaktim nga Dvorani

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.