Një dhuratë luksoze nga Ermal Fejzullahu për bashkëshorten e tij!

Ermal Fejzullahu, njihet për jetën e tij luksoze.  Pushime për familjen e tij ka në çdo sezon të vitit.

Ata sapo kanë përfunduar turin e tyre, në Maldive, e kush e di se cili destinacion i  pret.

Ermali, prej një jete në skenë ka siguruar që familjes së tij jo vetëm të mos i mungojë asgjë, por edhe të kenë një jetë relativisht të shtrenjtë.

LEXO DHE :  Mblodhën 1.6 milionë dollarë/ Marko Kepi dhe Rrënjët Shqiptare nisin ndërtimin e shtëpive

Së fundmi, këngëtari ka zbuluar dhuratën e tij, për bashkëshorten Ariana Fejzullahu.

Një makinë Range Rover, sport, në qese, me siguri e vitit të fundit.

Sa zero mund të ketë çmimi që ka paguar Ermali për të? Me siguri shumë.

Por më e rëndësishme është që Ariana të jetë e lumtur. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.