Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Atentati ndaj prokurorit/ Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Atentati ndaj prokurorit/ Apeli lë në burg Redjan Rrajën
Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Redjan Rrajës për t'u liruar, duke lënë në fuqi masën e sigurisë "arrest me burg".

Rraja akuzohet si autor i dyshuar për atentatin në Shkozet, ndaj prokurorit Arjan Ndoj i cili udhëtonte me “Rrumin” e Shijakut dhe shoferin e tij, Andi Malokun, që humbi jetën pak ditë pas atentati./E.B-dritare.net