Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku në zonat juglindore do të ketë reshje.

Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04ºC në 17ºC, në zonat e ulëta nga 09ºC në 24ºC dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 25ºC./E.B-dritare.net