Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Momenti kur yjet e Arsenalit ndiqen dhe kërcënohen me thikë nga grabitësit!

Video/ Momenti kur yjet e Arsenalit ndiqen dhe kërcënohen me

Yjet e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac u ndoqën për disa kilometra nga disa persona me motoçikletë të pajisur me thika.

Ozilit, një mesfushor prej 350,000 eurosh, iu zu pritë nga grabitësit teksa ai po voziste Mercedes G-Class e tij të zezë, të enjten, informon dritare.net

Por, ndërsa grabitësit rrethuan Mercedes-in  4x4, shoku i tij Sead Kolasinac, doli  jashtë.

Pamjet tregojnë Kolasinac teksa  u kthehet agresorëve, edhe pse ata po e kërcënonim me thikë./K.C/dritare.net