Video/ Momenti kur yjet e Arsenalit ndiqen dhe kërcënohen me thikë nga grabitësit!

Yjet e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac u ndoqën për disa kilometra nga disa persona me motoçikletë të pajisur me thika.

Ozilit, një mesfushor prej 350,000 eurosh, iu zu pritë nga grabitësit teksa ai po voziste Mercedes G-Class e tij të zezë, të enjten, informon dritare.net

LEXO DHE :  Mbledhja e Komitetit të Rindërtimit/ Rama bën bilancin e ndërtesave të pabanueshme

Por, ndërsa grabitësit rrethuan Mercedes-in  4×4, shoku i tij Sead Kolasinac, doli  jashtë.

Pamjet tregojnë Kolasinac teksa  u kthehet agresorëve, edhe pse ata po e kërcënonim me thikë./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.