Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meta: Po studiojmë edhe persona të tjerë që meritojnë të hetohen

Meta: Po studiojmë edhe persona të tjerë që meritojnë
Kreu i shtetit Ilir Meta, në konferencën e jashtëzakonshme, njoftoi se ditën e hënë do të dorëzojë padinë kundër kreut të KED. Gjatë fjalës së tij, ai argumentoi akuzat ndaj Ardian Dvoranit. Në përfundim të argumenteve, kreu i shtetit sqaroi se po mbledhin të gjitha provat e nevojshme kundër tij, por po kështu po studiojnë se mund të ketë edhe persona të tjerë që mund të kenë shkelur ligjin dhe sipas presidentit  "meritojnë të hetohen"./L.F-dritare.net