Lindja e foshnjës pas tërmetit, Rama: Ka një kohë për të vdekur dhe ka një kohë për të lindur

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dha sot lajmin se gruaja shtatzënë që qëndronte në çadër pas tërmetit, kishte sjellë në jetë një vajzë.

Kryeministri Edi Rama, ka postuar foton e  foshnjës së saj dhe të një bebeje tjetër në Kosovë, të dy të lindur në kohë tërmeti.

Rama shkruan se, ka një kohë për të vdekur dhe një për të lindur.

KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË LINDUR😢😀

Dy bebe tërmeti lindin në Kosovë dhe Shqipëri si kokrra e mollës❤️Edhe 100 dhe shëndet e lumturi bashkë me prindërit e me gjyshërit e me kë t’u dojë zemra e vogël, që u bëftë sa më e madhe🙏

Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria/Rreh si zemër çiftelia sa e madhe është Shqipëria🇦🇱🤩👐🏿😍🇽🇰”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

Gepostet von Edi Rama am Montag, 2. Dezember 2019

LEXO DHE :  Duart dhe këmbët ju mpihen e ndryshojnë ngjyrë kur është ftohtë? Vuani nga kjo sëmundje!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.