Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Lindja e foshnjës pas tërmetit, Rama: Ka një kohë për të vdekur dhe ka një kohë për të lindur

Lindja e foshnjës pas tërmetit, Rama: Ka një kohë për

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dha sot lajmin se gruaja shtatzënë që qëndronte në çadër pas tërmetit, kishte sjellë në jetë një vajzë.

Kryeministri Edi Rama, ka postuar foton e  foshnjës së saj dhe të një bebeje tjetër në Kosovë, të dy të lindur në kohë tërmeti.

Rama shkruan se, ka një kohë për të vdekur dhe një për të lindur.

KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË LINDUR??

Dy bebe tërmeti lindin në Kosovë dhe Shqipëri si kokrra e mollës❤️Edhe 100 dhe shëndet e lumturi bashkë me prindërit e me gjyshërit e me kë t’u dojë zemra e vogël, që u bëftë sa më e madhe?

Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria/Rreh si zemër çiftelia sa e madhe është Shqipëria????????”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

https://www.facebook.com/edirama.al/photos/pcb.10157214342796523/10157214335446523/?type=3&theater