Kursi i këmbimit valutor, 21 tetor 2019

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit për ditën e sotme, 21 tetor 2019./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tirana shpallet Kryeqyteti Europian i Rinisë 2022

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.