Na ndiqni edhe në

Kronikë

Atentati në Vlorë/ Ndaj 41-vjeçarit u qëllua me dy armë, ishin tre autorë

Atentati në Vlorë/ Ndaj 41-vjeçarit u qëllua me dy

Detaje të tjera janë zbardhur në lidhje me vrasjen e 41-vjeçarit Leartiad Keka (Lekaj) në Vlorë. Burime pranë grupit hetimor bën me dije se ndaj 41-vjeçarit është qëlluar me dy armë, një pistoletë me silenciator dhe një kallashnikov. Në automjet kanë qenë tre persona.

Në trupin e viktimës janë gjetur gjashtë plumba në trup dhe kokë që i kanë shkaktuar vdekjen./K.C/dritare.net