Kolegët i dolën në përgjimet e Bild, Balla: Të arrestohet kushdo që ka blerë vota

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ftuar në emisionin ‘Open’ ka thënë se prokuroria duhet të hetojë dhe të arrestojë përgjegjësit nëse arrihet të gjenden prova për blerje votash.

LEXO DHE :  Numri i ulët i nxënësve në shkolla/ Ja propozimi i Metës për zgjidhjen e situatës!

“Nëse ka përgjegjësi penale kushdo që e ka bërë të arrestohet”, u shpreh deputeti Balla./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.