Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kolegët i dolën në përgjimet e Bild, Balla: Të arrestohet kushdo që ka blerë vota

Kolegët i dolën në përgjimet e Bild, Balla: Të

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ftuar në emisionin ‘Open’ ka thënë se prokuroria duhet të hetojë dhe të arrestojë përgjegjësit nëse arrihet të gjenden prova për blerje votash.

“Nëse ka përgjegjësi penale kushdo që e ka bërë të arrestohet”, u shpreh deputeti Balla./e.k-Dritare.net