Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë, zbulohet gjinia e bebes

Shumë shpejt, Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Këtë fakt e pranoi vetë të dielën e kaluar kur prezantoi këngën me të cilën do të marrë pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’.

Por së fundmi këngëtari ka zbuluar gjininë e foshnjës. Mësohet se Kastro do të bëhet me djalë.

LEXO DHE :  Si ta luftoni gripin, që në simptomën e parë!

“Unë jam dhe i dashuruar dhe i lumtur. Dhe po pres një fëmijë. Dhe mora vesh dje që e kam çun. Pushkë e fortë,”,-tha Kastro në emisionin e tij Late Night Show.

Ju kujtojmë se, Kastro ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, Nia dhe Dankan./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.