Jozefina Topalli, shëtitje me nipin te liqeni!

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipëisë, Jozefina Topalli, para disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj, Megi Topalli, solli në jetë fëmijë e parë.

Sot, Topalli ka postuar një foto të ëmbël me nipin, ndërsa shëtisnin te Parku i Liqenit Artificial.

LEXO DHE :  Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e Radio Tirana!

Mesa duket ish-gruaja e hekurt e PD-së po e shijon të bëjë gjyshen dhe kjo është bukur e dukshme./E.B-dritare.net

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.