Ja si të kombinoni fustanet edhe në ditë të ftohta!

Është shumë keq kur blen një fustan, e vesh njëherë, pastaj të mbetet në gardërobë, sepse vera zgjat pak dhe i ftohti vjen shpejt.  Dritare.net e di që as juve nuk ju pëlqen kjo gjë, prandaj ka sjellë një galeri me foto ku mund të gjeni ide sesi të kombinoni fustanet në ditë të ftohta. Shikoni më poshtë dhe fustanet nuk do mbesin më në dollap, pa veshur./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Receta më e shijshme e dimrit, kungulli i pjekur në furrë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.